עורך דין האם להתגרש
עורך דין האם להתגרש
פנייה לייעוץ אישי  פרטי יצירת קשר:

  רחוב יגיע כפיים 2,
  בית פיילוט, קומה 2
  תל אביב 6777886

  טלפון: 077-9969183

  מידע חשוב נוסף

  אודות

  מזה למעלה מ-15 שנים שאני מייצגת בתחום דיני המשפחה. את המשרד הקמתי בשנת 2003, מתוך תחושת שליחות לסייע לכל מי שהבין שהוא חייב, בנסיבות שנוצרו, להתגרש.

  אני יודעת להתנהל ברגישות ולהוביל באסרטיביות את הלקוחות שלי אל חוף מבטחים. ליוויתי בתיקי גירושין מורכבים מאוד, ואני לא נרתעת גם מתיקים שיש מי שיכנה אותם "תיקים אבודים וחסרי סיכוי". .

  מי שהחליט להתגרש, בדר"כ מצוי בסערת רגשות ו"אירוע" מתגלגל… אני תמיד אוזן קשבת ללקוחות שלי, ואני משתדלת להיות זמינה עבורם לאורך כל שעות היממה ממש 24/7. אני יודעת שבוחרים בי לא אחת כי יודעים שהשירות ללקוחות שלי נמצא אצלי בראש סדרי העדיפויות, שאני מקפידה ללוות את הלקוחות שלי יד ביד.

  חוסר צדק וחוסר שיוויון מוציא אותי משלוותי, ואני תמיד אעשה את כל שאפשר כדי להוביל את הלקוחות שלי לפרידה הוגנת, מאוזנת, רגישה ומתחשבת – בעיקר בטובת הילדים. הניסיון שלי בתיקי גירושין מאפשר לי לדעת היכן נכון להילחם, היכן יש סיכוי, והיכן נכון להתפשר ולהגיע לעמק השווה.

  לא אחת אין חוקים בהליכי גירושין. פתאום הצד ממנו אתה מתגרש או מתגרשת מתנהג בצורה בלתי צפויה ולעיתים אף חסרת היגיון. זו אחת הסיבות המרכזיות בגללן אני מתאמצת בכל תיק גירושין לרדת לעומקם של דברים ולבנות אסטרטגיה משפטית מנצחת. חשוב לי שהלקוחות שלי יכירו את אופן החשיבה שלי, ואת דרכי הפעולה השונות שאני מייצרת מבעוד מועד – כדי להתכונן לכל תרחיש, וכדי לדאוג לאינטרסים של הלקוחות שלי.

  אחרי כל כך הרבה שנים אני יודעת גם לעשות הכל כדי לכבות את הלהבות כשאני מגלה שהאינטרס הגדול של הלקוחות שלי יכול להיות מגולם בהגעה מהירה להסכם גירושין ולהסכמות שיחסכו דיונים ומלחמות. הליך משפטי שמסתיים מהר מבטיח לא אחת חיים הרבה יותר טובים וילדים הרבה יותר בריאים. לפיכך, למרות שאני יודעת להילחם בבית המשפט, למרות שמאוד חשוב לי שהלקוחות שלי יקבלו את מירב המאוויים שלהם, אני גם יודעת להעריך את היתרונות של ההידברות וההתחשבות, מציאת דרך האמצע וגירושין בהסכמה.

  אני כאן בשבילכם, זה לא ייקח הרבה זמן ואדאג להוביל אתכם לחוף מבטחים רגוע ושליו.

  לימור

  *האמור לעיל ובכל המאמרים באתר האם להתגרש אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.

  לייעוץ ראשוני חייג 077-9969183 (זמינות 24 שעות)
  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   מידע חשוב נוסף