פנייה לייעוץ אישיפרטי יצירת קשר:

רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

מידע חשוב נוסף

עורך דין לשירותך

בעידן שבו ישנם כל כך הרבה עורכי דין, קשה מאוד לדעת אל מי לפנות. כיצד נדע מיהו עורך דין טוב? מהו ייעוץ משפטי איכותי? ובכן, התשובה פשוטה – מומחיות! יש להקפיד לפנות אל עורכי דין המתמחים באופן ספציפי בתחום הרלוונטי. למשל, אם אתה עומד בפני הליך גירושין – עליך לקבל ייעוץ של עורך דין למשפחה בלבד. אם הנך מתעניין בתמ”א 38, פנה אל עורך דין המתמחה במקרקעין, אשר רכש ניסיון בפרויקט זה. באתר זה תוכל למצוא את עורכי הדין הטובים ביותר, בכל רחבי הארץ ולקבל ייעוץ משפטי איכותי ומקצועי.

עורך דין לשירותך

משרדי עורכי דין בישראל

מערכת המשפט בארץ, מורכבת מבתי משפט כלליים ולצדם, פועלים בתי המשפט המומחים. כך גם בנוי מקצוע עריכת הדין בישראל, על פי התמחויות. עורך דין מקצועי, מטפל אך ורק בעניינים המצויים בתחום התמחותו ומי שאינו מקפיד על כך, חוטא לחובתו המקצועית כלפי הלקוח.

ניתן לחלק את משרדי עורכי הדין בארץ על פי גודלם ועל פי תחומי התמחותם. ישנם משרדים גדולים מאוד, בינוניים וקטנים. מבחינת תחומי העיסוק, ישנם משרדי כלבו מול משרדי בוטיק. משרדי הכלבו, עוסקים במגוון תחומים ואילו משרדי הבוטיק, עוסקים בענף משפטי ספציפי.

לעיתים, בוחרים לקוחות משרד עורכי דין, על פי גודלו של משרד עורכי דין או מיקומו הגיאוגרפי. חשוב להבהיר כי אלו אינם הפרמטרים החשובים בבחירת עורך דין, אלא המומחיות של המשרד, בבעיה המשפטית בגינה זקוק הלקוח לייעוץ.

עורך דין – חשוב לוודא התמחות ספציפית

עולם המשפט הוא רחב ידיים וכולל מספר ענפי משפט, השונים מהותית זה מזה.

השוני בא לידי ביטוי בערכאות השונות המוסמכות לדון בתביעות, בסדרי הדין ובחוק. לכן, ישנה חשיבות גדולה מאוד לכך כי עורכי דין יתמקצעו בתחומים מסוימים ויעסקו אך ורק בהם.

לקוח המבקש לקבל ייעוץ וייצוג משפטי טוב, יפנה אך ורק אל עורך דין המומחה בסוגיה המשפטית שעל הפרק.

עורך דין צעיר מול עורך דין וותיק

רבים תוהים האם ישנה חשיבות לוותק של עורך דין. האם עורך דין וותיק, יעניק בהכרח חוות דעת משפטית טובה יותר מעורך דין צעיר?

התשובה לשאלה זו הנה בשלילה. בדיוק כפי שאין די בגודלו של משרד עורכי דין ובמיקומו, בכדי להעיד על מומחיות משפטית, הרי שגם הוותק לבדו, אינו מבטיח זאת.

יש לבחון את תחומי ההתמחות ואת ניסיונו הפרקטי של עורך הדין בסוגיה המשפטית שעל הפרק.

עורך דין במרכז מול עורך דין בפריפריה

עת נדרש לקוח לבחור עורך דין, עולה השאלה האם עורכי דין במרכז הארץ, טובים יותר מעורכי הדין בפריפריה.

אמת, הפירמות הגדולות של עורכי דין, ממקומות באזור המרכז אך כפי שכבר הובהר לעיל, אין במיקומו או בגודלו של משרד עורכי דין, בכדי להבטיח את איכות הטיפול המשפטי. רק מומחיות וניסיון מקצועי, הם אלו אשר יקבעו את איכות הייעוץ המשפטי.

משרד עורכי דין בפריפריה, המתמחה ברשלנות רפואית למשל, יעניק ייעוץ משפטי טוב יותר בתביעה בתחום זה, מאשר משרד עורכי דין בתל אביב, אשר איננו מומחה בענף משפטי מורכב זה.

ההתמחות הספציפית היא אפוא, העיקר, בבחירת עורך דין.

כיצד בוחרים עורך דין בצורה נבונה?

בחירה נכונה של משרד עורכי דין, תיעשה על פי תחומי העיסוק של המשרד. למותר לציין כי יכולים להיות שיקולים נוספים, אך אלו יהיו משניים לשיקול המומחיות:

1. גודלו של המשרד : ניתן לפנות אל משרד עורכי דין קטן, בינוני או גדול.

2. מיקום גיאוגרפי : בישראל, עורכי דין בכל רחבי הארץ, כך שניתן לבחור בין עורך דין במרכז לעורך דין בפריפריה.

3. גובה שכר הטרחה : וודאו כי שכר הטרחה המבוקש הוא הוגן אך זכרו שלא כדאי להתפתות להצעות שכר טרחה הנמוכות ביותר. כאשר מדובר על ייעוץ משפטי, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

בכל בעיה משפטית – עורך דין לשירותך! המומחים הטובים ביותר בכל התחומים, עומדים לרשותך. זכרו – לשם קבלת ייעוץ משפטי איכותי, יש לפנות אל עורך דין מומחה.

האמור לעיל ובכל המאמרים באתר האם להתגרש אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.

לייעוץ ראשוני חייג 077-9974772 (זמינות 24 שעות)
פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

מידע חשוב נוסף