אודות עו"ד יצחק עמרני

אני עוסק בדיני המשפחה למעלה מ-10 שנים, בעל ידע וניסיון רב בליווי וייצוג בהליכי גירושין בבית המשפט לענייני משפחה וכן בבית הדין הרבני. מעבר להשכלתי הפורמלית כעורך דין, אני בוגר בית המדרש הגבוה לדיינות ואני מוסמך כטוען רבני – הדבר מקנה לי יתרון רב בכל הקשר להתנהלות המשפטית בבתי הדין הרבניים.

אני מחוייב לנחישות ומקצועיות חסרת פשרות במטרה להשיג את המקסימום האפשרי עבור כל לקוח, אך במקביל לחתירה להצלחה – אינני שוכח לעולם כי בני זוג שמתגרשים, רק נפרדים זה מזו, אבל לעולם יישארו הורים במשותף לילדיהם. לכן, מטרת המשרד בכל תיק ותיק, גם לפעול ברגישות הנדרשת, על מנת למזער למינימום את הפגיעה בילדים.

הטיפול המשפטי והתמיכה במתגרשים מחייב זמינות גבוהה ולכן גם אני וגם כל צוות המשרד זמינים באופן תמידי ללקוחותינו. אנו עומדים לרשותך בכל עת, כדי להעניק לך ייעוץ משפטי מקצועי בכל שאלה – בדיוק בזמן שאתה זקוק לו.

אני מאמין שחובתו של משרד מצליח גם לתרום לקהילה בסיוע משפטי ללא עלות (פרו-בונו): בשנים האחרונות אני מנהל את פורום בתי דין רבניים באתר הפורומים המשפטיים ומשיב בהתנדבות לשאלות של עשרות גולשים מדי חודש.

אשמח לסייע ולעמוד לצדך,

עו"ד וטו"ר יצחק עמרני

עו"ד וטוען רבני יצחק עמרני: "מעבר להיותי בעל תואר במשפטים ורישיון לעריכת דין אני גם בוגר בית המדרש הגבוה לדיינות ואני מוסמך כטוען רבני – הדבר מקנה לי יתרון רב בכל הקשר להתנהלות המשפטית בבתי המשפט ובתי הדין הרבניים. אני מחויב לנחישות ומקצועיות חסרת פשרות במטרה להשיג את המקסימום האפשרי עבור כל לקוח, אך במקביל לחתירה להצלחה – אינני שוכח לעולם כי בני זוג שמתגרשים, רק נפרדים זה מזו, אבל לעולם יישארו הורים במשותף לילדיהם. אני מסור לכל לקוח, ואשמח לעמוד גם לרשותך.

פנייה לייעוץ אישי ללא התחייבותכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:מטוס.האמור לעיל ובכל המאמרים באתר האם להתגרש אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.

פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:דגל.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2,

תל אביב

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני חייג:

077-9974772


מידע חשוב נוסף