לייעוץ ראשוני חייג: 03-7207208

אודות עו"ד אמיר זבולון

אני עוסק בדיני המשפחה למעלה מ-10 שנים. המשרד שאני עומד בראשו מתמחה בייצוג משפטי של מתגרשים, דיני ירושה ואפוטרופסות. אני מוסמך כמגשר, חבר ברשימת הבוררים במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין וגאה לכהן כסגן יו"ר וועדת דיני משפחה של לשכת עורכי הדין.

אני מחוייב לנחישות ומקצועיות חסרת פשרות במטרה להשיג את המקסימום האפשרי עבור כל לקוח, אך במקביל לחתירה להצלחה – אינני שוכח לעולם כי בני זוג שמתגרשים, רק נפרדים זה מזו, אבל לעולם יישארו הורים במשותף לילדיהם. לכן, מטרת המשרד בכל תיק ותיק, גם לפעול ברגישות הנדרשת, על מנת למזער למינימום את הפגיעה בילדים.

הטיפול המשפטי והתמיכה במתגרשים מחייב זמינות גבוהה ולכן גם אני וגם כל צוות המשרד זמינים עבורך 24/7. אנו עומדים לרשותך בכל עת, כדי להעניק לך ייעוץ משפטי מקצועי בכל שאלה – בדיוק בזמן שאתה זקוק לו.

אני מאמין שחובתו של משרד מצליח גם לתרום לקהילה בסיוע משפטי ללא עלות (פרו-בונו): ב-7 השנים האחרונות אני מנהל את פורום דיני משפחה באתר הפורומים המשפטיים ומשיב בהתנדבות לשאלות של עשרות גולשים מדי חודש. בנוסף, אני גם מגיע מדי שבוע למשרדי ויצ"ו, כדי להעניק לנזקקים ומעוטי יכולת, ייעוץ מקצועי בתחום דיני המשפחה.

אשמח לסייע לך בכל שאלה. לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות, צלצל/י – 03-7207208

עו"ד אמיר זבולון – בעל ניסיון רב בייצוג וניהול תיקי גירושין וסכסוכי משמורת ורכוש מורכבים בבתי המשפט ובתי הדין הרבניים. עו"ד זבולון מכהן כסגן יו"ר וועדת דיני משפחה של לשכת עורכי הדין.

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר זבולון

האמור לעיל ובכל המאמרים באתר האם להתגרש אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר זבולון

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר זבולון

דיזינגוף 130,

תל אביב

טלפון: 03-7207208


לייעוץ ראשוני חייג: 03-7207208


מידע חשוב נוסף