אודות – עו"ד עדי כרמלי

לעו"ד עדי כרמלי העומד בראש המשרד, מוניטין וותק בטיפול בתיקי גירושין וניהול אסטרטגיות בליווי תיקי משפחה מורכבים.

המשרד מטפל במגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום דיני הגירושין: תביעות משמורת, הסדרי ראייה, מזונות, חלוקת רכוש, טיפול בצוואות וירושות, ליווי הליכי אימוץ, נישואין אזרחיים, ידועים בציבור ועוד.

לאורך השנים המשרד טיפל בהצלחה במאות לקוחות, תוך העמדתם על מירב הזכויות המגיעות להם בהליכי הגירושין. עו"ד כרמלי מעורב באופן אישי בכל תיקי האישות במשרד, מתווה מדיניות ברורה, ומקפיד ללוות את הלקוחות יד ביד לאורך כל התהליך המורכב של הגירושין.

karmeli5 (1)

עו"ד כרמלי מתמחה גם בדין הפלילי, ולא אחת זוכה לסקירה רחבה מצד כלי התקשורת בתיקים בעלי עניין רב. הניסיון הרב של עו"ד כרמלי עם המערכת המשפטית, המקצוענות שבהופעה בבתי המשפט וביצוע חקירות עדים מתוחכמות מעניקים לו יתרון משמעותי בבואו לנהל תיקי משפחה – שמורכבותם אינה פחותה מתיקים פליליים וחקירות פליליות.

ההישגים המקצועיים של המשרד בעבר ובהווה מוכיחים כי הדרך שבה המשרד פועל יעילה ומשיגה את התוצאות הטובות ביותר עבור כל לקוח.

 

עו"ד עדי כרמלי: "אני מאמין שהליך הגירושין צריך להיות קצר ככל האפשר כדי לאפשר לשני הצדדים לחזור לניהול חיים תקין, שגרתי ובונה כמה שיותר מהר. במהלך השנים הבנתי שזו גם השיטה הטובה ביותר לצמצום הפגיעה בילדים למינימום האפשרי. הרגישות של ניהול תיקי משפחה חשובה לי בפן האישי לא פחות מהפן המקצועי".

עו"ד עדי כרמלי – בעל שם ומוניטין רב בייצוג מקצועי בהליכי גירושין, ניהול אסטרטגיות בתיקי אישות, הסכמי ממון, מאבקי משמורת ועוד.

פנייה לייעוץ אישי ללא התחייבות

האמור לעיל ובכל המאמרים באתר האם להתגרש אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד עדי כרמלי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – עדי כרמלי

יגיע כפיים 2,

תל אביב

טלפון: 077-9974099


לייעוץ ראשוני חייג:

077-9974099


מידע חשוב נוסף